KRS 2007 Péče o zeleň, rizikové kácení | Skviřín 26, 348 02, Bor | IČO 761 79 826 | DIČ CZ770 70 32 443

Firma

Naše několikaletá spolupráce v oboru péče o zeleň, především pak kácení a údržba stromů vyústila v roce 2008 v založení společné firmy.

Chceme zákazníkům nabídnout precizní práci s perfektními výsledky v oboru, který nás baví a ke kterému máme dlouholetý vztah. Ať už je to profesní odbornost lesnického zaměření u L.Sudy či sbírání zkušeností v ekosystémech národních parků celého světa u K. Jukla.

Tyto zkušenosti spojené s lezeckými zkušenostmi z našeho společného koníčka – horolezectví, nám dávají možnost nabídnout práci vykonanou způsobem nejen ekonomicky výhodnější pro investora, ale hlavně mnohem šetrnější pro přírodu.

Program

Naše firma nabízí služby v několika oborech, jejichž společným těžištěm je zaprvé péče o životní prostředí, zejména trvalou zeleň a stromy a za druhé široké využívání lezeckých technik.

Strategie

Stanovili jsme si několik pilířů, na kterých stavíme jméno naší firmy.

  1. Zakázkám dáváme stejnou prioritu bez ohledu na jejich velikost a finanční objem.
  2. Snažíme se co nejvíce o osobní kontakt, tomu vzhledem k dnešní bezkontaktní době přikládáme velkou váhu.
  3. V případě získání zakázky prosazujeme stoprocentní splnění všech požadavků, Zakázku splníme vždy do nejmenších detailů. Místo zakázky opouštíme vždy perfektně uklizené.
  4. Případné problémy řešíme vždy bez prodlevy a osobně, přímo na místě.
  5. Pracujeme v kmenovém dvoučlenném týmu. Podle objemu a obtížnosti zadané zakázky jsme ale schopni soustředit odpovídající tým schopných pracovníků.

Operační rádius

Domovským regionem naší firmy jsou západní Čechy, naši působnost, co se týče úpravy zahrad, směřujeme do této oblasti. Avšak práce jako jsou jednorázové zakázky k ošetření či poražení vzrostlých jedinců, jsme samozřejmě schopni provádět v rámci celých Čech a východního Bavorska.

Pojištění

V dnešní době je pojištění odpovědnosti za škodu nejen dobrou vůlí firmy, ale i povinností vůči investorovi. Důvěra zákazníka v naší práci je pro nás určující. Naše firma tedy disponuje pojištěním odpovědnosti za škody s limitem plnění 5 000 000Kč.

Závěrem

Věříme, že námi nabízené služby a prezentované názory Vás oslovily a těšíme se na společnou spolupráci, završenou oboustrannou spokojeností za odvedenou práci.